KARA BİLİŞİM'DE NELER VAR?

Kara Bilişim 2013 yıllından bu zamana kadar başta Bilgisayar Teknik Servis olmak üzere daha bir çok Bilişim Hizmetleri, Video Prodüksiyon, Grafik Tasarım, Sosyal Medya, İnternet Reklamcılığı, Bilgisayar Ürünleri için satış, montaj ve montaj sonrası destek hizmetleri vermektedir.

Bütün faturaların tahsilatı yapılmaktadır. BTK Kayıtlı Faturamatik firması üzerinden anında işleme alınan fatura ödemeniz gerçekleşmektedir.Digital Yayınlar, Cep Faturaları ve Tl Yükleme, Su, Elektrik, Doğalgaz, Ev Telefonu, İnternet, Ve Diğer Ödemeler. (Haftanın 7 Günü Açık Bulunmaktayız)

Yurt çapında yüksek hızda internet erişimi hizmeti veren NETSPEED firması ile birlikte çalışmaktayız. %100 Türk sermayeli bir “Telekomünikasyon” şirketidir.

Prodüksiyon Hizmetlerimiz ile Tanıtım filmleri, Düğün Klipleri, Okullarda Kutlamalar, Özel Günler İçin Surpriz Çekimleri ve daha fazlası burada.

2019 yılında başladığımız geniş ürün kataloglarıyla birlikte kendimiz baskı ve tasarım hizmetinide vererek, Düğün davetiye çeşitleriye hizmet vermekteyiz.

2020 yılında ise E-Ticaret ile hizmet vermeye başladık. E-Ticaret ile Tüm baskı hizmetlerimizi online olarak sipariş alıp kargolama ile teslim edilmesini sağlamaktayız.